طراحی و چاپ

طراحی و چاپ حرفه ای انواع کاتالوگ ، برشور ، ست اداری ، انواع کارت ویزیت و…

خدمات طراحی و چاپ الفبای هنر

طراحی گرافیک به معنای خلق و سامان دادن یک سلسله عوامل تصویری برای بیان یک مفهوم و پیام در جهت هدفی معین است. آتلیه طراحی گرافیک، یکی از تاثیرگذارترین بخش های این مجموعه است که با کمک مدیران هنری، طراحان گرافیک حرفه ای و خلاق همواره تلاش میکند تا همگام با علم روز دنیا و برندهای موجود، پیش رفته و همچنین با همکاری و تعامل همه جانبه با تمامی بخش های دیگر مجموعه، رویکردی رو به جلو و آینده داشته باشد. مجموعه الفبای هنر با بهره گیری از بهترین ایده های گرافیکی اقدام به اجرا و ارائه طرح های خلاقانه، زیبا و با رعایت استانداردهای طراحی روز دنیا در زمینه طراحی و چاپ و تبلیغات نموده است.

بیش از یک دهه فعالیت در زمینه طراحی حرفه ای و خدمات چاپ با کیفیت به مجموعه الفبای هنر ثابت کرده است که تنها راه برای ارائه خدمات حرفه ای و برتر در زمینه طراحی و چاپ ، استفاده از طراحان و ناظران چاپ حرفه ای و با تجربه است. این گروه با بهره گیری از طراحان تخصصی و حرفه ای و ناظران چاپ برجسته در کشور توانسته خدمات برتر و مدرن طراحی و چاپ به شرکت ها ، سازمان ها و مشاغل مختلف ارائه دهد.
خدمات طراحی و چاپ عبارتند از : طراحی و چاپ کاتالوگ ، برشور ، سربرگ ، ست اداری ، پوستر ، پاکت ، فولدر ، بنر ، فلکس
خدمات طراحی عبارتند از : طراحی بیلبوردهای تبلیغاتی ، تابلو ، نشان تجاری و …
خدمات طراحی سه بعدی عبارتند از : طراحی و دکوراسیون داخلی ، طراحی غرفه های نمایشگاهی و …

shadow

ویژگی های خدمات طراحی و چاپ؟

۱. دارای تیم حرفه ای طراحی

سرمایه اصلی الفبای هنر ، طراحان متخصص ، حرفه ای و با سابقه این مجموعه می باشد و همین ویژگی باعث پیشتازی الفبای هنر در هنر طراحی و صنعت چاپ شده است. مشاوره ، ایده پردازی ، طراحی از مراحله سه گانه خلق آثار هنری و تبلیغاتی هستند که در این مجموعه با دقت نظر فراوان انجام می گردد.

۲ . نظارت دقیق بر چاپ

اگر چه مهمترین عامل در خلق یک اثر برجسته هنری و صنعتی ، طراحی و ایده پردازی در آن است اما بدون نظارت دقیق در مراحل مختلف چاپ و تولید این کار امکان پذیر نخواهد بود . خدمات نظارت بر چاپ خدماتی است که فقط حرفه ای ها و نکته بین های صنعت چاپ به آن بها می دهند.

۳ . ایده پردازی و نوآوری

ایده های ناب و جذاب مهمترین عامل در به هدف رسیدن برنامه های تبلیغاتی خواهد بود . بهترین ایده ، ایده ای خواهد بود که محصول یا خدمت مورد نظر را به بهترین نحو به مخاطبان معرفی کند. با نگاه به برخی از نمونه کارهای الفباری هنر خلاقیت و نوآوری را در آنها خواهید یافت.

۴ . طراحی حرفه ای سه بعدی

الفبای هنر رزومه پر کاری را در زمینه طراحی دکوراسیون داخلی منازل ، هتل ها ، ساختمان های اداری و تجاری ، مغازه ها و همچنین طراحی غرفه های نمایشگاهی دارا می باشد و اماده ارائه طرح های جذاب و ناب در این زمینه می باشد

توانایی ها و قابلیت های نرم افزاری

۹۰%
Corel Draw
۹۹%
Photoshop
۸۵%
Illustrator
۸۵%
Indesign

نمونه کارهای طراحی و چاپ

بروشور غدا ی ۵۴
shadow
منو فست فود برنسی
shadow
کاتالوگ پیتزا پدربزرگ
shadow